شماره تلفن مرکزی : 02634717178info[at]pendarsanat[dot]com
شماره تلفن مرکزی : 02634717178info[at]pendarsanat[dot]com

به نام ایزد منان

پندار صنعت افتخار دارد با افتتاح مجموعه ای توانمند و البته به پشتوانه تجربه ای چندین ساله در صنعت تولید ماشین آالات بسته بندی همچون دستگاه شرینک پک، استرچ پالت، انواع پرکن پودری و پرکن مایعات، دستگاه میکسر ریبون بلندر و سایر دستگاه های مشابه پا به عرصه این مهم نهاده و اندیشه اصلی آن نیز بهبود صنعت و کسب و کار ایران عزیزمان است.

استفاده از مرغوب ترین مواد و متریال برای ساخت دستگاه ها، کارکنان مجرب در جهت کیفیت فنی و از همه مهم تر قیمت تمام شده مناسب و رقابتی از اصلی ترین اهداف مجموعه پندار صنعت بوده تا زمینه را برای رقابت در بازار حفظ و همچنین اصل مشتری مداری را رعایت نماید.

 

امید است که فعالیت مجموعه پندار صنعت در تولید ماشین آلات بسته بندی کمکی برای توسعه و جاودانی صنعت کشور و خودکفایی کامل در این زمینه فراهم آورد.

مهدی مولایی ، مدیریت پندار صنعت

قیمت رقابتی

پندار صنعت همیشه بهترین قیمت ها را برای مشتری درنظر می گیرید. با اطمینان انتخاب کنید.

کیفیت بالا

عامل مهم بالندگی صنعت، کیفیت خروجی آن است.صنعت باکیفیت تجهیزات باکیفیت نیاز دارد.

پشتیبانی و خدمات

گروه فنی پندار صنعت با خدمات همیشگی در کنار دستگاه تولیدی خود هستند. 

خلاقیت و نوآوری

مجموعه ما با نوآوری در طراحی و خلق ماشین آلات جدید، همیشه به دنبال تغییر اساسی در بهره وری هستند.

دقت و سرعت

توام با کیفیت، سرعت را چاشنی کارمان کرده ایم تا در سریع ترین زمان سفارش خود را دریافت کنید.

مشاوره در ساخت

اگر نمی دانید تجهیزات مناسب صنعت و پیشه شما چیست همین حالا از متخصصین ما مشورت بگیرید.

چرا پندار صنعت ؟

 

با افتخار اعلام می کنیم مجموعه پندار صنعت با پشتوانه تجربه ساخت ده ها دستگاه مختلف در زمینه بسته بندی برای صنایع و کارخانه های متعدد از پشتوانه علمی و تجربی کافی برخوردار است. تلاش این گروه بر این است تا ضمن طراحی و پیاده سازی دستگاهی کارامد و با کیفیت، قیمت تمام شده دستگاه ها را کاهش دهد.

ارائه محصولات با کیفیت، قابل رقابت با تولیدات سایر شرکت ها، کنترل مستمر بر کیفیت دستگاه ها، استفاده از بهترین مواد اولیه به همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش، از جمله مواردی هستند که ما در پندار صنعت به آن پایبندیم.

خانواده محصولات پندار صنعت طیف گسترده ای از دستگاه های مرتبط با صنعت بسته بندی را شامل می شود. این گروه اصلی محصولات شامل دستگاه استرچ پالت (دستگاه استرچ کشدستگاه پرکن مایعات ، دستگاه میکسر پودر ، دستگاه شرینک پک و دستگاه پرکن پودری می شود که اغلب قسمت های این ماشین آلات با درخواست مشتریان عزیز قابل تغییر است.

همچنین به منظور تکمیل سبد دستگاه های تولیدی شرکت، ماشین آلات جانبی و پرکاربردی از جمله میز ترافیک ، دستگاه سرند برقی ، دستگاه درب بند دستی ، دستگاه انتقال پودر ( دستگاه اسکرو ) و انواع نوار نقاله نیز با توجه به نیاز های مشتریان طراحی و پیاده سازی می شود.

6684
همین حالا با مجموعه پندار صنعت در تماس باشید.شماره | آدرس