کاربرد استرچ پالت فرودگاهی

کاربرد استرچ پالت فرودگاهی

استرچ پالت فرودگاهی

افزایش روز افزون مسافرت های بین شهری و خارجی، سبب جابجایی هرچه بیشتر بار و اساسیه مسافران شده است. انتقال بار مسافران از یک طرف ، محافظت این وسایل از طرف دیگر سبب شده که پایانه های بزرگ مسافربری و فرودگاهی به دنبال تهیه استرچ پالت فرودگاهی باشند. گرچه همه افرادی که با خود بار حمل می کنند آن را بسته بندی هم می کنند، اما اغلب این بسته بندی ها استاندارد نیست و ممکن است در طول مسیر با تکان ها باز شوند و محتویات آن به بخش بارگیری بریزد و خسارت هایی به بار آورند. در ثانی ممکن است مسافران چندین بسته کوچک را همراه داشته باشند که نیاز باشد در یک بسته کنار یکدیگر قرار گیرد تا حمل راحت تری داشته باشد. محافظت از کیف و چمدان ها در برابر آلودگی، باز شدن زیپ آن ها و خیسی و رطوبت و همچنین پلمپ کردن بارها نیز از ویژگی های خوب استرچ پیچی وسایل است.

مزیت های دستگاه استرچ پالت فرودگاهی

دستگاه استرچ فرودگاهی (Pallet Stretch Airport) یکی از انواع خانواده دستگاه استرچ کش است که به خاطر برخی ویژگی هایش مناسب مکان های مسافری و بارگیری است. در زیر به برخی از قابلیت های بارز این نوع دستگاه استرچ پالت اشاره شده است:

  • از حیث اندازه کلی و سنگینی، دستگاه استرچ پالت فرودگاهی کوچک تر شده تا به راحتی در مکان های مختلف ترمینال و فرودگاه مستقر شود. به دلیل اندازه و وزن کم به این ماشین مینی استرچ نیز گفته می شود.
  • وجود چرخ در زیر این دستگاه استرچ پالت سبب چالاکی هرچه بیشتر آن شده، به طوری که با توجه به محل مسافران و بارهایشان می تواند به سرعت در محل های مربوطه استقرار یابد.
  • وجود دو میله عمودی قابل تنظیم بر روی صفحه گردان دستگاه باعث شده چمدان، ساک و بسته های سبک وزن در هنگام چرخش و استرچ شدن به بیرون پرتاب نشوند.

 

دستگاه استرچ پالت فرودگاهی
دستگاه استرچ پالت فرودگاهی
  • این دستگاه حداقل صدا را تولیدکرده و بسیار نرم کار می کند. تنظیم مقدار شل و سفتی فیلم استرچ و مقدار دور صفحه گردان از دیگر امکانات این ماشین است.

در مجموعه پندار صنعت طیف کاملی از انواع دستگاه استرچ پالت نظیر دستگاه استرچ فرودگاهی (مخصوص بسته بندی کالا و چمدان در حمل و نقل) ، دستگاه استرچ  رولی (مخصوص رول های بزرگ از جمله توپ های پارچه) ، دستگاه استرچ دروازه ای (مخصوص پالت های فوق سنگین) ، دستگاه استرچ پالت مرغک دار (مخصوص استرچ پیچی بسته ها با درازای زیاد) ، دستگاه شرینک پالت ( مخصوص استرچ کردن با حرارت) طراحی و تولید می شود.

administrator
گروه پندار صنعت آماده مشاوره، طراحی و ساخت کلیه ماشین آلات مرتبط با صنعت بسته بندی نظیر : پرکن پودر و مایعات، استرچ پالت، شیرینگ پک، میکسر پودر و ...است. کارخانه: 02634717178 | مدیریت: 09124624533