انواع لیبل شرینگ

انواع لیبل شرینگ

لیبل شرینگ

در کنار مزیت هایی که بسته بندی به کمک دستگاه لیبل شرینک دارد، استفاده از فیلم های چاپ شده برتری ویژه ای ایجاد نموده، به طوری که این فیلم ها ضمن بسته بندی و محافظت از محصول نقش تبلیغ کالا را هم ایفا می کند. معمولا بر خلاف شیرینگ دسته ای محصولات به منظور بسته بندی و محافظت، لیبل شرینگ جهت بسته بندی تکی روی ظروف و بطری استفاده می شود.
چاپ به روی لیبل شرینگ به کمک فناوری چاپ فلکسو و یا چاپ دیجیتال انجام می گیرد و به راحتی این رول ها با نماد و تصاویر دلخواه قابل سفارش هستند.

یکی از دیگر تفاوت های رول فیلم های شرینگ معمولی با لیبل شرینک در این است که در لیبل شرینگ فیلم ها به صورت غلاف دور کالا قرار گرفته و تمام یا بخشی از آن را احاطه می کند.

 

» اطلاعات بیستر لیبل شرینک چیست

انواع لیبل شرینگ

غلاف های شرینگ را می توان به ۵ دسته تقسیم بندی کرد.

Full Body and Cop – تمام بدنه و درب

در این نوع شرینگ، غلاف به اندازه کل بطری بریده می شود و درب آن را هم فرار می گیرد . بعد از حرارت دهی کل بطری داخل این غلاف پیچیده می شود و بسته بندی لوکسی را تشکیل می دهد. شیشه های نوشیدنی مانند بطری های نوشابه و انواع شربت ها از موارد کاربرد این نوع غلاف کامل است.

 

شرینک کامل بطری به همراه درب
شرینک کامل بطری به همراه درب

 

Full Body – تمام بدنه

این نوع غلاف شرینک نیز تمام بدنه ظرف و بطری را تا ابتدای درب پوشش می دهد. بسیاری از ظروف شیشه ای و بطری های پت با این روش غلاف گذاری می شوند.

شرینک بدنه بطری
شرینک بدنه بطری

Middle – وسط

شاید پر استفاده ترین نوع، شرینک وسط باشد. معمولا از این مدل برای درج مشخصات کالا و نقش و نگار طراحی شده استفاده می گردد و دیگر جنبه محافظتی از کالا را ندارد. یکی از بهترین کارهایی که می توان به بطری های تک رنگ و ساده جلوه زیبایی دارد بدون شک نوع لیبل شرینگ وسط خواهد بود.

شریک وسط بدنه بطری
شریک وسط بدنه بطری

Neck – درب

امروزه برای پلمپ کردن درب ظروف نیز از لیبل شرینک استفاده می کنند. در این حالت که خیلی هم مرسوم شده غلاف تنها به دور در محصول انداخته می شود و بعد از هدایت از تونل حرارتی دستگاه شرینگ پک درب کالا مهر و موم می گردد. شیشه های شیر و انواع شربت ها موارد مثال شرینک درب بطری می باشد.

شرینک درب بطری
شرینک درب بطری

Multi Pack – بسته بندی چند تایی

از لیبل شرینک نیز می توان به منظور بسته بندی چند محصول به صورت پک یا بسته های چند تایی استفاده نمود. در این روش معمولا بر روی خود بطری یا ظروف به صورت تکی برچسب معرفی کالا و مشخصات چسبانده می شود.

شرینک بسته چند تایی بطری
شرینک بسته چند تایی بطری

 

گروه ماشین سازی پندار صنعت انواع دستگاه لیبل شرینک را با توجه به نوع بطری و ظروف با بالاترین استانداردها طراحی و تولید می نماید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه در تماس باشید.

administrator
گروه پندار صنعت آماده مشاوره، طراحی و ساخت کلیه ماشین آلات مرتبط با صنعت بسته بندی نظیر : پرکن پودر و مایعات، استرچ پالت، شیرینگ پک، میکسر پودر و ...است. کارخانه: 02634717178 | مدیریت: 09124624533