دستگاه استرچ فرودگاهی

 می توان گفت امر بسته بندی در اکثر صنف ها کاربرد دارد. حتی اگر شما وظیفه جابجا کردن مسافر از شهری به شهر دیگر یا به یک کشور دیگر را دارید برای بار مسافران خود دستگاهی برای بسته بندی نیاز دارید. یا اگر شغل شما ارسال کالا از نقطه ای به نقطه دیگر است می توانید با بسته بندی آن کالا، به کار خود ارزش داده و مشتری را از خودتان راضی نگه دارید. پس بدین منظور انواع دستگاه استرچ پالت برای رفع نیاز شما طراحی و ساخته شده است .

امروزه در فرودگاه ها ، باربری ها ، بانک ها ، حمل و نقل لوازم خانگی و … از دستگاه های بسته بندی استفاده می شود . مینی استرچ یا دستگاه استرچ فرودگاهی جزو آن دسته دستگاه هایی هست که می توان از آن در بسته بندی محصول یا کالاهای کوچک نظیر کیف و چمدان استفاده کرد .

ابعاد کوچک ، وزن کم و چرخ های تعبیه شده در زیر آن این امکان را می دهد تا به راحتی دستگاه را جابجا کنید. به دلیل استفاده از تسمه فولی برای گردش صفحه این دستگاه صدای بسیار کمی دارد که از ویژگی های آن به شمار می رود.

شاید این سوال مطرح شود که یک کالای کم وزن در حین کار چطور از روی صفحه گردان به بیرون پرت نمیشود ؟ این مسئله به کمک دو شاخکی که بر روی صفحه گردان تعبیه شده حل شده است. این دو شاخک رگلاژی بوده و برای کالاها با ابعاد مختلف تنظیم می شود . تنظیم سرعت گردش صفحه گردان ، سرعت حرکت عمودی نگهدارنده استرچ ، تنظیم ارتفاع برای کالاهای مختلف و میزان کشش سلفون از دیگر تنظیمات این دستگاه استرچ فرودگاهی به شمار می رود.

عملکرد دستگاه استرچ فرودگاهی

کالای مور نظر را بر روی صفحه گردان قرار داده طوری داخل شاخک های صفحه قرار گیرد ، سپس شاخک ها را به کالا چسبانده و نایلون استرچ را به یکی از شاخک ها گره میزنیم. حال بعد از اطمینان از تنظیم کشش سلفون و سرعت ها و ارتفاع میکرو سوییچ، پدال را می فشاریم تا عمل استرچ پیچی انجام گیرد. لازم به ذکر است تا زمانی که پدال توسط اپراتور تحریک می شود دستگاه مشغول به کار خواهد بود.

اطلاعات فنی دستگاه استرچ فرودگاهی

 • الکترو موتور : 0.37-0.75KW و 1400rpm
 • تابلو برق : ls کره
 • اپراتور مورد نیاز : 1 نفر
 • ولتاژ مصرفی : 220V
 • ابعاد کلی دستگاه : 130 × 80 × 110
 • وزن : 250kg

 مدت ضمانت:

کلیه دستگاه ها دارای 18 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش گروه پندار صنعت است.

 این ضمانت شامل بخش های زیر خواهد بود:

 • تمام بخش های دستگاه از جمله مکانیک، پنوماتیک و بخش برق.

 موارد عدم مسئولیت ضمانت نامه شامل موارد زیر است:

 1. استفاده از نیروی انسانی آموزش ندیده.
 2. وارد شدن آسیب های فیزیکی به دستگاه و خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، تغییر فرم ظاهری و جابجایی غیر اصولی.
 3. عیوب ایجاد شده در اثر تغییر در کارکرد دستگاه.
 4. وارد شدن شوک و نوسانات برقی به اجزای مختلف و موتور دستگاه.
 5. دستکاری و یا مخدوش کردن علائم شناسایی مانند سریال گارانتی یا سایر علائم مندرج بر روی ماشین.