دستگاه استرچ پالت مرغک دار

در دستگاه های بسته بندی با کمی تغییرات می توان عملکردهای مختلف از آنها گرفت تا در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار گیرد. انواع دستگاه استرچ پالت از این موضوع مستثنی نیستند .

دستگاه استرچ پالت مرغک دار از یک شاسی اصلی ، صفحه گردان برای گردش محصول ، یک دکل و نگهدارنده استرچ برای حرکت عمودی نایلون استرچ و یک شاخک مرغک دار جهت نگه داشتن محصول از بالا که بر روی دکل نصب می شود تشکیل شده است. تنظیماتی همچون کنترل سرعت صفحه گردان ، کنترل سرعت حرکت عمودی نایلون استرچ ، تنظیم ارتفاع استرچ برای کالاهای مختلف ، تنظیم ارتفاع مرغک ، تنظیم تعداد لایه های استرچ بر روی محصول ، مکث نایلون استرچ در قسمت بالا و پایین محصول، بر روی دستگاه تعبیه شده است که این امکان را به اپراتور می دهد تا در بسته بندی کالا از شرایط ایده عالی برخوردار باشد . ضمنا می توان مرغک را بصورت قالبی طراحی نمود تا در محصولات خاص مانند درب های ضد سرقت عملکرد قابل توجهی داشته باشند .

کاربرد دستگاه استرچ پالت مرغک دار

در محصولاتی که از طول زیادی برخوردار هستند و ممکن است در حین استرچ به دلیل فشار وارده از نایلون استرچ ریزش داشته باشند می توان از این دستگاه استفاده کرد . یا محصولاتی که سطح اتکای کمی بر روی صفحه گردان دارند مانند انواع درب های چوبی یا فلزی، درب های آسانسور صفحه های شیشه ای و … می توان از یک سطح نگهدارنده محصول از قسمت بالا که به اصطلاح مرغک گفته می شود استفاده نمود که به این دستگاه استرچ پالت مرغک دار می گویند .

عملکرد دستگاه استرچ پالت مرغک دار

در ابتدا با توجه به ارتفاع محصول ، ارتفاع میکروسوییچ قطع کن مکث بالای استرچ پالت و ارتفاع شاسی مرغک را تنظیم می کنیم . سپس سرعت اینورتر های دستگاه که مربوط به الکتروموتورها است را تنظیم می کنیم . کالا را بر روی صفحه گردان قرار داده و دسته کنترل پنوماتیک را تحریک می کنیم تا جک مرغک عمل کرده و کالا را نگه دارد . در مرحله بعدی لبه نایلون را به قسمتی از محصول گره زده و دستگاه را استارت می نماییم تا عمل استرچ پیچی صورت گیرد.

مشخصات فنی دستگاه استرچ پالت مرغک دار

 • الکترو موتور: 0.37KW و 1.5KW و 1400rpm
 • ظرفیت تولید : 20 الی 25 پالت در هر ساعت
 • تابلو برق : ls کره
 • پنوماتیک : جک سیلندر 50 طول 200 میلیمتر – مارک پارس
 • اپراتور مورد نیاز : 1 نفر
 • واتاژ مصرفی : 220V
 • ابعاد کلی دستگاه :250×150×250
 • وزن : 500Kg

 مدت ضمانت:

کلیه دستگاه ها دارای 18 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش گروه پندار صنعت است.

 این ضمانت شامل بخش های زیر خواهد بود:

 • تمام بخش های دستگاه از جمله مکانیک، پنوماتیک و بخش برق.

 موارد عدم مسئولیت ضمانت نامه شامل موارد زیر است:

 1. استفاده از نیروی انسانی آموزش ندیده.
 2. وارد شدن آسیب های فیزیکی به دستگاه و خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، تغییر فرم ظاهری و جابجایی غیر اصولی.
 3. عیوب ایجاد شده در اثر تغییر در کارکرد دستگاه.
 4. وارد شدن شوک و نوسانات برقی به اجزای مختلف و موتور دستگاه.
 5. دستکاری و یا مخدوش کردن علائم شناسایی مانند سریال گارانتی یا سایر علائم مندرج بر روی ماشین.