دستگاه استرچ پالت دروازه ای

یکی از ماشین آلات تولیدی پندار صنعت دستگاه استرچ پالت دروازه ای است. این دستگاه همانند دستگاه استرچ پالت صفحه گردان بخش هایی از قبیل تنظیم میزان کشش سلفون تا 3 برابر ، تنظیم سرعت گردش دکل، تنظیم سرعت حرکت عمودی تکیه گاه سلفون ، تنظیم مکث تکیه گاه سلفون برای استرچ نمودن کامل قسمت بالا و پایین پالت و همچنین تنظیم تعداد لایه های سلفون بر روی محصول را داراست.

کاربرد دستگاه استرچ پالت دروازه ای

اما شاخصه هایی که دستگاه استرچ دروازه ای را نسبت به دستگاه استرچ پالت صفحه گردان متمایز می کند در دو بخش قابل اشاره است که:

 1. در درجه اول نبودن محدودیت در وزن پالت است، که می تواند شامل پالت های فوق سنگین انواع سنگ و سرامیک، محصولات فلزی تو پر باشد.
 2. در درجه دوم ، پالت های نوع دیگر است که سنگینی ندارند ولی ممکن است بر اثر گردش بر روی نمونه های صفحه گردان ریزش محصول داشته باشند، مثلا می توان به پالت قوطی های خالی انواع کنسرو ، نوشابه خانواده و … اشاره داشت و چون در دستگاه استرچ دروازه ای پالت ثابت است و استرچ به دور آن گردش می کند این مشکل حل شده است .

لازم به ذکر است که با درخواست مشتری می توان در زیر دستگاه استرچ دروازه ای از نقاله رولیکی استفاده نمود تا در خط تولید کارخانه قرار گیرد و آن کارخانه از یک خط اتوماتیک بسته بندی بهره مند شود .

عملکرد دستگاه استرچ پالت دروازه ای

پالت های سنگین را توسط لیفتراک یا جک پالت در قسمت مرکز دستگاه قرار داده، سپس لبه نایلون استرچ توسط اپراتور به یک قسمت پالت وصل می شود . در این زمان فضای محصور دستگاه را ترک کرده و درب ها را میبندیم. سیستم دستگاه جوری طراحی شده است که در صورتی که درب ها باز باشند محرک های میکروسوییچی عمل نکرده و عملیات استرچ آغاز نمی شود.

سپس دستگاه آماده استارت است. الکترو موتورهای دستگاه استرچ دروازه ای دارای عملکرد های خودکار و دستی هستند تا درصورتی که نیاز به قرار گرفتن دکل یا نشیمنگاه استرچ در نقطه ای خاص مد نظر باشد بتوان کار را پیش برد.

اطلاعات فنی دستگاه استرچ پالت دروازه ای

 • الکترو موتور: 0.37KW و 1/5KW و 1400rpm
 • ظرفیت تولید: 20 الی 25 پالت در هر ساعت
 • تابلو برق: ls کره
 • اپراتور مورد نیاز: 1 نفر
 • واتاژ مصرفی: 220V
 • ابعاد کلی دستگاه: 250*250*250
 • وزن: 800kg

 مدت ضمانت:

کلیه دستگاه ها دارای 18 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش گروه پندار صنعت است.

 این ضمانت شامل بخش های زیر خواهد بود:

 • تمام بخش های دستگاه از جمله مکانیک، پنوماتیک و بخش برق.

 موارد عدم مسئولیت ضمانت نامه شامل موارد زیر است:

 1. استفاده از نیروی انسانی آموزش ندیده.
 2. وارد شدن آسیب های فیزیکی به دستگاه و خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، تغییر فرم ظاهری و جابجایی غیر اصولی.
 3. عیوب ایجاد شده در اثر تغییر در کارکرد دستگاه.
 4. وارد شدن شوک و نوسانات برقی به اجزای مختلف و موتور دستگاه.
 5. دستکاری و یا مخدوش کردن علائم شناسایی مانند سریال گارانتی یا سایر علائم مندرج بر روی ماشین.