دستگاه استرچ کش

دستگاه استرچ کش

دستگاه استرچ کش

استفاده از سلفون به منظور بسته بندی و محافظت محصولات شیوه ای مرسوم شده است که این کار می تواند به کمک سلفون کشی دستی یا با کمک ماشین آلات اتوماتیک انجام گیرد. مزیت های استرچ پیچی محصولات فراوان است که محافظت از رطوبت، گرد و خاک و انسجام بسته ها از معروف ترین ویژگی این نوع بسته بندی می باشد. دستگاه استرچ کش در انواع مختلف با کاربری های متعدد تولید می شود که در زیر به آن اشاره شده است:

دستگاه استرچ کش رو میزی

مدل های کوچک و دستی سلفون کش ها برای مصارف خانگی یا فروشگاهی کاربرد دارد. مثال آن هم پوشش سلفونی بر روی کالاهایی همچون گوشت، میوه و سبزیجات است که به نام دستگاه استرچ کش رومیزی معروف هستند.

دستگاه استرچ کش رومیزی
دستگاه استرچ کش رومیزی

دستگاه استرچ کش دستی

مدل های استرچ پیچ دستی نیر وجود دارد که رول فیلم استرچ داخل دستگیره ای قرار می گیرد و با نیروی دست لایه های نایلون را به دور بسته مورد نظر می کشند. این وسیله برای کارهای محدود و تکی استفاده می شود.

دستگاه استرچ کش دستی
دستگاه استرچ کش دستی

دستگاه استرچ صنعتی

در مصارف صنعتی و تجاری و در مقیاس زیاد، برای پیچیدن نایلون استرچ می بایست از ماشین استرچ استفاده نمود. بسته های تجاری و سایر اقلامی که می باسیت سلفون کشی شوند به روی پالت قرار داده می شوند تا حمل و نقل آن ها به راحتی صورت گیرد. کالای قرار داده شده به روی پالت به کمک لیفتراک روی دستگاه قرار داده می شود تا آماده کشیدن فیلم نایلونی شود. از این رو به این ماشین ها دستگاه استرچ پالت گفته می شود. ناگفته نماند که این ماشین ها به نام دستگاه استرچ پیج نیز معروف هستند.
نایلون های مورد استفاده با توجه به وزن و شرایط مختلف ضخامت های گوناگونی دارند و میزان کشش آن ها قابل تنظیم است.

ماشین استرچ پالت
ماشین استرچ پالت

در مدل های دیگر دستگاه استرچ پالت به جای سلفون پیچی می توان از نایلون شرینک و مشعل حرارتی استفاده کرد که به آن دستگاه شرینک پالت گفته می شود.

از پر استفاده ترین استرچ کش ها دستگاه استرچ فرودگاهی نام دارد که ضمن اندازه و وزن کم، به کمک چرخ های تعبیه شده قابل جابجایی است که در جاه هایی نظیر فرودگاه ها و مراکز باربری استفاده می شود.

 

» اطلاعات بیشتر درباره کاربرد استرچ فرودگاهی

 

دستگاه های استرچ از ماشین آلات پر فروش ماشین سازی پندار صنعت محسوب می شوند. دستگاه استرچ رولی ، دستگاه استرچ پالت دروازه ای ، دستگاه استرچ فرودگاهی و دستگاه استرچ پالت دوبل از جمله ماشین های سلفون پیچ این مجموعه است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارخانه تماس حاصل نمایید.

administrator
گروه پندار صنعت آماده مشاوره، طراحی و ساخت کلیه ماشین آلات مرتبط با صنعت بسته بندی نظیر : پرکن پودر و مایعات، استرچ پالت، شیرینگ پک، میکسر پودر و ...است. کارخانه: 02634717178 | مدیریت: 09124624533