دستگاه شرینک اسلیو

دستگاه شرینک اسلیو

Shrink Sleeve Machine

جدای از کیفیت محصول ، معرفی کالا به کمک بسته بندی های جذاب و چشم نواز یکی از اصول فروش است. دستگاه شرینک اسلیو ( دستگاه لیبل شرینک ) یکی از این روش ها است. با کمک این ماشین می توان روی ظروف شیشه ای و پلاستیکی با اشکال دایره ای و حتی چهار گوش طرح گرافیکی را با بهترین کیفیت چسباند.

شرینک اسلیو چیست

نحوه عملکرد دستگاه شرینک اسلیو بدین صورت است که در ابتدا لیبل های اسلیو طراحی و چاپ می شوند و در دستگاه قرار می گیرند. ظروف مد نظر به روی نوار نقاله به حرکت در می آید و بعد گذر از چشمی، مقداری از غلاف لیبل شرینک اسلیو به دور ظروف انداخته می شود. این لیبل ها با عبور از تونل شرینک، حرارت می بینند و دچار انقباض می شوند و دور محصول را می پوشانند. تمام این مراحل در چند ثانیه اتفاق می افتد تا محصولی جذاب و مشتری پسند روانه بازار شود.

سیستم تبادل حرارتی در تونل شرینگ می تواند با المنت و حتی گاز باشد . درجه حرارت تونل نیز توسط ترموستات کنترل می گردد.

عملکرد دستگاه شرینک اسلیو
عملکرد دستگاه شرینک اسلیو

لیبل شرینک اسلیو

Shrink sleeve lable

بسته بندی با شرینگ نایلون های شفاف هر روز دچار دگرگونی و تحول است. لیبل های اسلیو شرینک یا همان نایلون شرینک راه حلی جذاب و کم هزینه برای افزایش فروش محصولات است. لیبل های اسلیو طرح و نقوش تاثیرگذاری به روی کالای ما می گذارنند که تاثیر شگرفی بر خرید آن محصول خواهد داشت.
لیبل نایلون شرینک از جنس پلی‌ و ینیل کلراید (PVC) با ضخامتی تا ۸۰ میکرون تولید می شود.

لیبل شرینک اسلیو
لیبل شرینک اسلیو

ابعاد مهم در لیبل شرینگ عرض و ارتفاع است. به منظور اندازه گیری عرض لیبل، بزرگترین قسمت ظرف را در پیرامون اندازه گرفته می شود. پس از اندازه گیری پیرامون ظرف، به آسانی می توان اندازه عرض واقعی لیبل را تعیین کرد. ارتفاع لیبل به این موضوع بستگی دارد که قرار است تا کجا لیبل به اتمام رسد. یعنی آیا لیبل می بایست کل ظرف را از ته ظرف تا دهانه ظرف بپوشاند. طول رول ها نیز با توجه به سفارش از ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ متر تولید می شوند.

 

یکی از تولیدات گروه پندار صنعت در دسته دستگاه شرینک پک، تولید ماشین پر فروش دستگاه لیبل شرینک است. به منظور مشاهده جزئیات این دستگاه می توانید از بخش محصولات به صفحه این دستگاه مراجعه فرمایید.

administrator
گروه پندار صنعت آماده مشاوره، طراحی و ساخت کلیه ماشین آلات مرتبط با صنعت بسته بندی نظیر : پرکن پودر و مایعات، استرچ پالت، شیرینگ پک، میکسر پودر و ...است. کارخانه: 02634717178 | مدیریت: 09124624533