دستگاه شرینک پک کابینی

دستگاه شرینک پک کابینی

دستگاه شرینک پک کابینی

ماشین آلات شرینک پک صرف نظر از موارد استفاده متعدد در صنایع و تولیدی های متنوعی استفاده می شود که به همین منظور با اشکال و قابلیت های زیادی نیز تولید می شوند. اما دستگاه شرینک پک از نظر طریقه حرارت دهی به نایلون شرینک به دو دسته شرینک پک تونلی، مختص شرینک انبود کالاها و محصولات با اندازه های بزرگ و شرینک پک کابینی برای بسته بندی در ابعاد کوچک تقسیم بندی می شوند.

از شرینک پک کابینی غالبا برای بسته بندی های محدود تر و غیر صنعتی مانند بسته بندی آجیل ، خوشکبار و حبوبات و بسته های کوچک به صورت دستی استفاده می گردد. این دستگاه پرتابل و سبک تر است و با برق ۲۲۰ ولت شهری کار می کند.

نحوه کارکرد دستگاه شرینک پک کابینی

طریقه کارکرد شرینگ کابینی بدین صورت است که کالا به صورت دستی به داخل بخشی از رول غلاف نایلون شرینک قرار می گیرد. درب کابین باز می شود و بسته داخل آن گذاشته می شود. به منظور حصول اطمینان از بسته شدن درب، مگنتی در این قسمت تعبیه شده است. سپس با فشردن شستی و ایجاد حرارت داخل محفظه کابین، فیلم شرینک منقبض شده، عملیات دوخت نیز همزمان صورت می گیرد تا فرآیند بسته بندی تکمیل می گردد. در این دستگاه به جای تونل پر مصرف و بزرگ، نیروی حرارتی که به فیلم شرینک تابیده می شود توسط یک المنت برقی ایجاد می شود.

شرینک پک کابینی
شرینک پک کابینی

کارگاه های کوچک، تولید کنندگان قطعات کوچک، تولید کنندگان تخم مرغ، چاپخانه های کتاب و مجله و سی دی، قنادی، رستوران و مطبخ ها برای تازه نگه داشتن غذاها بهترین مکان هایی هستند که نیاز به این ماشین دارند.

 

administrator
گروه پندار صنعت آماده مشاوره، طراحی و ساخت کلیه ماشین آلات مرتبط با صنعت بسته بندی نظیر : پرکن پودر و مایعات، استرچ پالت، شیرینگ پک، میکسر پودر و ...است. کارخانه: 02634717178 | مدیریت: 09124624533