دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک

یکی از انواع شرینک پک تونلی، دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک است . اگر شما صاحب یک کارخانه یا حتی یک کارگاه کوچک تولیدی هستید دستگاه شرینک پک برای بسته بندی محصولات خود نیاز دارید . این نوع دستگاه برای انواع کالاها با اندازه های مختلف کاربرد دارد . کاربرد این نوع دستگاه در انواع کارتن ها ، بطری های پت و شیشه ای، گالن های ۲۰ لیتری و از این دست محصولات خواهد بود .

دستگاه شیرینگ به دو از نظر اپراتور به دو شاخه اصلی دستگاه شرینک پک اتوماتیک و دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک تقسیم می شود. این دستگاه یک قسمت اصلی به نام کوره دارد که آن را می توان با مکانیسم حرارتی المنت یا گاز و یا ترکیبی از هر دو طراحی نمود .

نایلونی که برای این دستگاه استفاده می شود خاصیت فشرده شدن توسط حرارت را دارد. سیرکوله کردن باد در داخل کوره از دیگر عوامل فشرده شدن نایلون و جذب آن بر روی محصول است.

شاسی سازی با ورق ۲ میلی متر، کوره دو جداره و عایق بندی شده برای جلوگیری از هدر رفتن دمای کوره، تیغه دوخت آلمینیومی آلیاژی با روکش گرانیت برای دوخت نایلون همراه با محرک پنوماتیکی، نوار نقاله جهت انتقال کالا به داخل کوره و پروانه های خنک کن محصول در قسمت انتهای دستگاه از دیگر عوامل تشکیل دهنده دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک تولید شده پندار صنعت است.

عملکرد دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک

در ابتدا کالا را بر روی میز اول دستگاه قرار داده و به سمت نایلون هدایت می کنیم طوری که نایلون محصول را به طور کامل پوشش دهد . بعد از اطمینان از رد شدن کامل محصول از زیر تیغه دوخت، پدال میزنیم تا عمل دوخت انجام شود .

دمای تیغه دوخت نسبت به ضخامت نایلون قابل تنظیم خواهد بود. پس از دوخت، محصول بعدی را بر روی میز قرار داده و سیکل مذکور مجددا تکرار می شود. در این زمان محصول اول که دوخت شده بود به داخل کوره انتقال می یابد . دمای داخل کوره و همچنین سرعت کانوایر داخل کوره قابل کنترل بوده و می توان به کمک آنها بالاترین کیفیت شیرینگ را از دستگاه گرفت .

بعد از بیرون آمدن کالا از داخل کوره، فن خنک کن تعبیه شده در انتهای دستگاه وظیفه خنک کردن نایلون هم برای جابجایی توسط اپراتور و هم بدلیل جذب بهتر نایلون را دارد . کارکرد با دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک ساده بوده و نیاز به تخصص بالایی ندارد .

اطلاعات فنی دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک

الکترو موتور: 0.37KW و 1.5KW و 1400rpm

ظرفیت تولید : 350 الی 400 بسته در هر ساعت

تابلو برق : ls کره

پنوماتیک : جک سیلندر ۵۰ طول ۵۰۰ میل – مارک پارس

اپراتور مورد نیاز : 1 نفر

نایلون مورد نیاز : 2 رول

ولتاژ مصرفی : 380V

ابعاد کلی دستگاه : 400 × 110 × 210

ابعاد کوره : 160 × 70 × 50

وزن : 500Kg

 مدت ضمانت:

کلیه دستگاه ها دارای 18 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش گروه پندار صنعت است.

 این ضمانت شامل بخش های زیر خواهد بود:

  • تمام بخش های دستگاه از جمله مکانیک، پنوماتیک و بخش برق.

 موارد عدم مسئولیت ضمانت نامه شامل موارد زیر است:

  1. استفاده از نیروی انسانی آموزش ندیده.
  2. وارد شدن آسیب های فیزیکی به دستگاه و خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، تغییر فرم ظاهری و جابجایی غیر اصولی.
  3. عیوب ایجاد شده در اثر تغییر در کارکرد دستگاه.
  4. وارد شدن شوک و نوسانات برقی به اجزای مختلف و موتور دستگاه.
  5. دستکاری و یا مخدوش کردن علائم شناسایی مانند سریال گارانتی یا سایر علائم مندرج بر روی ماشین.