دستگاه میکسر پودر اسانس پاش

اگر شما پودری دارید که باید با چند نوع پودر دیگر ترکیب شود پرکاربرد ترین دستگاه برای این کار، دستگاه میکسر پودر است و یا اگر قصد ترکیب پودر میکس شده خود با نوعی اسانس مایع را دارید در این صورت دستگاه میکسر پودر اسانس پاش بهترین انتخاب است .

دستگاه ریبون بلندر اسانس پاش در حجم های ۵۰، ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۷۰۰، ۸۰۰، ۹۰۰، ۱۰۰۰، ۱۵۰۰، ۲۵۰۰، ۵۰۰۰ لیتر تولید می شود که به انتخاب خریدار سفارش گیری و اجرا خواهد شد. نکته مهم در انتخاب ریبولن بلندر اسانس پاش این است که هر ماده دارای یک وزن مخصوصس است که بر اساس آن حجم مخزن بلندر انتخاب می شود.

پره های جوشکاری شده بر روی شافتهای داخل مخزن عمل میکس پودر را انجام می دهند . برای دوران دقیق پره ها در داخل مخزن از یاتاقان های تراشکاری شده بر روی مخزن استفاده می شود . موتور گیربکس دستگاه بر اساس حجم لیتراژ مخزن تعیین و تعبیه می گردد. همچنین برای پمپ کردن اسانس از مکانیسم موتور پمپ بر روی دستگاه استفاده می شود که با توجه به نوع ماده متریال آن متغیر است. برای اسانس کردن در داخل مخزن از تعدادی نازل که به پمپ متصل هست استفاده می شود تا مواد را به صورت پودری پاشش کند. تعداد نازل بر اساس حجم مخزن تعیین خواهد شد.

عملکرد دستگاه میکسر پودر اسانس پاش

در حالتی که دستگاه خاموش است پودر را وارد مخزن آن کرده. پودر می تواند چند نوع و به هر مقداری باشد. زمان بندی خاصی برای اضافه شدن پودر در این نوع دستگاه های تولیدی پندار صنعت تعریف نشده است .

سپس دستگاه را استارت کرده تا عمل میکس انجام شود . پس از انجام میکس پودرها اسانس مورد نظر را به کمک سیستم پمپاژ دستگاه به داخل مخزن انتقال داده و مجددا با استارت دستگاه زمانی را برای میکس اسانس با پودر داخل مخزن اختصاص می دهیم . دست آخر دریچه دستگاه را باز کرده و در حالتی که دستگاه روشن است عمل تخلیه صورت می گیرد .

مشخصات فنی دستگاه میکسر پودر اسانس پاش

به دلیل تنوع مشخصه های فنی و مکانیسم های پمپاژ آن، برای اطلاع بیشتر لطفا تماس حاصل نمایید .

 مدت ضمانت:

کلیه دستگاه ها دارای 18 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش گروه پندار صنعت است.

 این ضمانت شامل بخش های زیر خواهد بود:

  • تمام بخش های دستگاه از جمله مکانیک، پنوماتیک و بخش برق.

 موارد عدم مسئولیت ضمانت نامه شامل موارد زیر است:

  1. استفاده از نیروی انسانی آموزش ندیده.
  2. وارد شدن آسیب های فیزیکی به دستگاه و خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، تغییر فرم ظاهری و جابجایی غیر اصولی.
  3. عیوب ایجاد شده در اثر تغییر در کارکرد دستگاه.
  4. وارد شدن شوک و نوسانات برقی به اجزای مختلف و موتور دستگاه.
  5. دستکاری و یا مخدوش کردن علائم شناسایی مانند سریال گارانتی یا سایر علائم مندرج بر روی ماشین.