فواید استفاده از دستگاه های پرکن

فواید استفاده از دستگاه های پرکن

فواید استفاده از دستگاه های پرکن

با رشد و اهمیت بسته بندی استفاده از اقسام دستگاه پرکن مایعات و دستگاه پرکن پودری رواج یافته است. استفاده از ماشین آلات پرکن، دقت بالا و یکنواختی در تزریق مواد به داخل ظرف را به همراه دارد. این حسن از مهمترین محاسن دستگاه های پرکن می باشد.

دقت پر کردن

  • باید در نظر گرفت که اگر فرآیند پر نمودن به صورت دستی انجام گیرد تلورانس حجمی آن بسیار بالا خواهد بود و حتی ممکن است به عدم اعتماد مشتری بینجامد. به طور یقین مشتری نمی پسندد که یک بار بسته ای را با مقدار وزن و حجم معینی و روز دیگری همان کالا را با حجم کمتری خریداری کند. از سوی دیگر نداشتن دقت کافی در وزن و حجم اندازه پر شده ممکن است در طولانی مدت به ضرر تولید کننده بینجامد. تولید کننده عمده ادویه جاتی را در نظر بگیرید که روزانه ۱۰۰۰۰ بسته پودر ادویه ای بسته بندی می کند. حال اگر در هر بسته تنها ۱۰ گرم ادویه زیاد تر ریخته باشد، روزی حدود ۱۰۰ کیلوگرم ادویه متضرر خواهد شد.

زمان پرکردن

  • جنبه دیگر اهمیت پرکن ها زمان است. در یک بازه کوتاه می توان تولید چند برابری نسبت به پر کردن دستی داشت. دستگاه های پرکن دارای نازل هستند که می توان تعداد آن ها را بر مبنای حجم کار زیاد و کم نمود.

عدم دخالت دست

  • استفاده از نیروی انسانی کمتر برای تولید بالا و عدم دخالت دست در فرآیند کاری و در نتیجه لفزایش بهداشت از عوامل موثر در استفاده پرکن ها می باشد.

 

در نظر داشته باشید که هر چقدر آپشن های دستگاه پرکن بیشتر و مکانیزه تر باشد، سه عاملی که به آنها اشاره شد بسیار چشم گیر تر می شود و این یعنی کار کمتر و درآمد بهتر.

 

» اطلاعات بیشتر درباره سیستم های تعیین حجم و قطع عملکرد در دستگاه های پرکن

 

ماشین سازی پندار صنعت طیف گسترده ای از انواع دستگاه پرکن مایعات و پودر را با بهترین کیفیت طبق درخواست مشتریان تولید می کند. دستگاه پرکن عسل مربا، دستگاه پرکن گریس سرد، دستگاه پرکن مایعات رقیق، انواع دستگاه پرکن روتاری در بخش پرکن های مایعات  و   همچنین دستگاه کیسه پرکن، دستگاه پرکن ادویه جات، دستگاه پرکن کیسه والو دار و … در قسمت پرکن های پودری – بخشی از تولیدات این گروه در این زمینه است.

 

administrator
گروه پندار صنعت آماده مشاوره، طراحی و ساخت کلیه ماشین آلات مرتبط با صنعت بسته بندی نظیر : پرکن پودر و مایعات، استرچ پالت، شیرینگ پک، میکسر پودر و ...است. کارخانه: 02634717178 | مدیریت: 09124624533