مزیت دستگاه استرچ پالت صفحه گردان دوبل

دستگاه استرچ پالت صفحه گردان دوبل

مزیت دستگاه استرچ پالت صفحه گردان دوبل با مدل معمولی

برخی شرکت ها به دلیل تنوع در ابعاد محصولات و همچنین فشردگی بالای کار نیاز به دستگاه بسته بندی با راندمان بالا دارند که بتواند نیازشان را برطرف کند . حال شرکت پندار صنعت با ایده ای نو و کارآمد اقدام به ساخت دستگاه استرچ پالت صفحه گردان دوبل یعنی با دو صفحه گردان نموده که علی رقم وجود این دو صفحه در یک دستگاه، شکل کار کرد هر یک جدا بوده و کارکردشان کاملا قابل تنظیم است.

دستگاه استرچ پالت صفحه گردان دوبل قادر است به طور همزمان دو پالت با ابعاد کاملا مختلف را استرچ پیچی کند که این روند به تیراژ بالای کار کمک می نماید . یکی دیگر از مهمترین محاسن این نوع دستگاه مقرون به صرفه بودن آن در هزینه است. شما با خرید این نوع دستگاه با پرداخت حدود ۱.۵ برابر یک دستگاه استرچ پالت معمولی در اصل ۲ دستگاه را خریداری نموده اید و این یعنی حدود ۲۵ درصد کاهش هزینه در تامین دستگاه مورد نظرتان.

میزان کشش سلفون و تنظیم دور نیز کاملا برای هر دو صفحه قابل هدایت است.

 

ماشین سازی پندار صنعت مفتخر است که انواع دستگاه استرچ پیچ از جمله دستگاه استرچ رولی، دستگاه استرچ پالت دروازه ای و دستگاه استرچ فرودگاهی را با دقیق ترین استاندارد ها تولید نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ما در تماس باشید.

administrator
گروه پندار صنعت آماده مشاوره، طراحی و ساخت کلیه ماشین آلات مرتبط با صنعت بسته بندی نظیر : پرکن پودر و مایعات، استرچ پالت، شیرینگ پک، میکسر پودر و ...است. کارخانه: 02634717178 | مدیریت: 09124624533